U k o n č e n é výcviky

 

I. běh jednoroční 2010 - 2011 


Absolventi prvního pilotního běhu výcviku 2010 - 2011 Prachatice, červen 2011

 

Mgr. Barbora Neuwirthová

Mgr. Dana Krausová

Dáša Zoššáková,

Mgr. Hana Bronišová

Jan Šesták

Mgr. Katarina Karolova

Mgr. Kristýna Paťková

Jana Mařasová

MgA. Lucie Matyášová

Lucka Jeřábková

Mgr. et Mgr. Mária Jamrišková,

Mgr. Petra Pleskačová

Mgr. Simona Matysová

Mgr. Veronika Frnochová

Mgr. Zuzana Šestáková

Jiří Ospalík, Dis. 

Bc. Šárka Jurmanová 

Jaroslava Dyntarová 

 

Videoprocházka prvním pilotním během na Youtube 

https://www.youtube.com/watch?v=TOPn_q3iUJw

 

**************************************************

II.  běh, jednoroční 2011 - 2012 

 

Skupina absolventů druhého běhu výcviku 2011/2012

10.6. 2012 Bělá pod Pradědem

 

Mgr. Ivana Balková

Jana Čadová

Mgr. Monika Černá

Martin Červenka

Mgr. Jan Hlaváč

Mgr. et Mgr. Lucie Jírů

Ing. Luděk Kouba

Mgr. Zdeňka Křikalová

Babeta Lenhartová

Klára Schejbalová

Mgr. Iryna Rusanovyčová

PhDr. Martin Slabý, Ph.D.

PhDr. Dita Slavíková, PhD

Marianna Sršňová

Mgr. Miroslava Štulrajterová

Eva Šuhajová

PhDr. Petra Vlčková

 

** *******************************

III. běh  - dvouletý, 2012 až 2014

 

 

Mgr. Zuzana Hypšová 

Miro Šarkozy

Mgr. Kateřina Lesáková

Mgr. Libuše Pivoňková

Vladimíra Schwabová Bc.

Pavel Jasanský

Mgr. Lucie Kozáková

Michaela Mazurová Bc.

Mgr. Michaela Gasior

Mgr. Ester Fischerová

Mgr. Jan Hlaváč

Ing. Luděk Kouba

Alena Podroužková

Katka Procházková, Dis.

 

Asistentka kurzu : PhDr. Dita Slavíková Ph.D. 

 

Videoprocházka třetím během : 

https://www.youtube.com/watch?v=HO6-q7R6dFY

 

** ********************************************

 

Roční kurz HUKON  2014 - 2015 

 

Absolventi ročního kurzu HUKON -Tloskov 12.6. 2016 

 

    Bírešová Vladimíra  

    Mgr. Borková Kateřina

    Mgr. Dlouhá Miroslava

    Mgr. Havlíčková Petra

    Mgr. Janoušková Martina

    Mgr. Kizurová Renáta

    Mgr. Pehalová Ivana

    Mgr. Rábová Miroslava

    Ing. Rejdová Kamila

    Smetanová Barbora

    Soukup Petr

    Mgr. Srbová Marcela

    Bc., DiS. Štrosová Barbora

    Tomášová Pavlína

    Mgr. Voháková Jana

    Volfová Nataša

    Asistentka kurzu Tereza Salajková

 

    **

 

IV. běh dvouletého výcviku 2014 - 2016 

 

 

DiS. Benda Aleovinová Ire

Mgr. Dr

 

 

 

Absolventi IV. běhu dvouletého výcviku v hudebně-dramatických terapiích

Tloskov 19. 6. 2016

 

DiS. Benda Aleš

Dovinová Irena

Mgr. Dragounová Blanka

Drkulová Marie

Dyková Daniela

Foršt Michal

Griga Michal

Haládik Štefan

DiS. Jarušková Dana

Mgr. Jirsová Alena

Kohoutová Zuzana

Mgr. Kovaříková Zuzana

Kuběnová Renata

Mgr. Kůtková Markéta

MgA. Magnusková Irena

Bc. Nedvědová Jitka

Mgr. Ostrá Markéta

Mgr. Piklová Renáta

Prchal Jiří

Bc., Dipl. um. Prokopová Jitka

Průcha Jan

Sommerová Ivana

Mgr. Šlapánková Petra

MUDr. Šujáková Hana

 

asistentky výcviku: Dita Slavíková, Tereza Salajková

 

**

 

Pokračovancí kurz systemické muzikoterapie  2016 - 20147 

 

 

Absolventky Pokračovacího kurzu systemické muzikoterapie 2016 / 2017  Tloskov červen 2017. 

 

Kurz úspěšně absolvovaly : 

Ing. Ivana Pehalová

Katka Borková

Mirka Dlouhá

Petra Havlíčková

Mgr. Renáta Kizurová

Ing. Kamila Rejdová

Mirka Rábová

Jana Voháková

 

lektor :          Mgr.,MgA. Zdeněk Šimanovský 

asistentka kurzu :    Mgr. Eva Hlinková 

 

**********************************************

Naše akce můžete také sledovat na stránkách Facebooku, viz.: https://www.facebook.com/Systemick%C3%A1-muzikoterapie-1710114559273596/

*********************************************************
 

V. běh dvouletého systemického výcviku v hudebně-dramatických

terapiích - Bratislava červen 2018

 
 
 
Janka Bergeľová

Vanda Bublíková Martáková

Ing. Štefan Fekete  

Jozef Gasparovski

PhDr. Daniela Hanková

Mgr. Peter Javorský

Mgr. Vladimíra Konopásková

Mgr. Marcela Pospíchalová

Mgr. Soňa Spišáková

Mgr. Veronika Schonmottlová

Mgr. Hana Zigmundová

Asistentky:       Monika Adamčíková, Martina Paštrnáková  

 

**
 
 
VI. běh dvouletého systemického výcviku v hudebně - dramatických terapiích
Praha 2016 - 2018 /  Centrum U kamenné ryby 17.6. 2018

Absolventi a absolventky :

Ing. Hana Bačíková

Petra Kurcová

Mgr. Světlana Drábová

Deana Iliťová

Ivan Rába

Hana Jurtíková Guziková

Tomáš Kratochvíl

Petra Lhotáková

Martina Žáková   

Jarmila Staneková  

Robert Policar

Asistentka kurzu: Janita Urbanová 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist