O d e z v y n a výcvik

2014 - 2016 Praha -  závěrečné kolečko - zkráceno 

… děkuji, že jsem vás mohla všechny poznat, a mít vás navždycky v srdci. A těším se, že se potkáme… Stejně jsme na sebe napojený, a když si nenapíšeme, tak se prostě máme.

…Všechny vás objímám a všechny mám moc ráda a děkuji vám a děkuji vám za všechno. Jste úžasní. A i já jsem díky vám úžasná. Alespoň tak se cítím.

… nemám ráda loučení, a nechci moc mluvit, ale moc, moc, moc, vám všem děkuji, budu to mít pořád v sobě, děkuji všem.

... Mám pocit, že som sa stále viac sám sebou, že sa sám konfrontujte a nezáleží mi už tak na tom, čo mi hovorí ludia z okolia, ako primú čo robím a ako sa správam Tak k tomuto mi najviac pomohol tento kurz. Že som úprimný a otvorený sám k sebe. Ďakujem.

…Chci poděkovat každému z vás… kromě inspirace pro práci, kterou jsem pak prožívala s dětmi, jsem taky našla sebe. Našla jsem svou duši, už se za to nestydím, vykašlat se na všechny koncepty a tvořit s dětmi na úplně jiné úrovni… Moc se na to těším. Mám pocit, že se neloučíme, že se máme …a poslední věc: hledejte si ty svoje mapy, každého poznávejte, ale tvořte si tu svoji cestu sami.

…Chci vám všem poděkovat, když jsem sem nastoupila na výcvik, tak jsem měla takový tunel. Prostě jsem si nedokázala představit, že by něco mohlo být jinak. Vůbec jsem nevěděla, co mám očekávat. A já jsem z toho tunelu najela jakoby na širokou dálnici, a když se mi chtělo nějak zabloudit, tak mi vždy někdo ukázal, že je ještě možná jiná cesta, a tak se mě odkryly ty možnosti, které mám, díky téhleté skupině …Vy jste mi ukázali ty možnosti…a za to vám moc děkuji.

…konec je začátek něčeho nového a my dneska všichni vykročíme na cestu, ale energie, která tady vznikla, bude s námi. …Když budete potřebovat, tak se k ní můžete vrátit… Můžeme se s ní spojit…  Moc vám děkuji za ty dva roky, změnily mne a posunuly. Myslím, že jsem silnější vyrovnanější a že jsem si tu svoji sílu našla. I za to Ti Zdeňku moc děkuji, jsi pro mě velkým učitelem, inspirací a zdrojem. A všechny vás mám MOC, MOC ráda … taky bych mohla brečet, ale chci to vyjádřit prostě láskou a něhou (políbí plyšového medvídka). Moc a moc vám děkuji. Jste jedineční, děkuji.

…mám hroznou trému, úplně mi buší srdce. A mám velikou radost, že jsem se zúčastnila těchto dvou let, že jsem si to vybrala, že moje intuice neselhala. Byla to správná cesta a taky všem moc děkuji včetně Zdeňkovi. Mám popsaný dva sešity plný inspirace, která mi vydrží ještě asi tak deset let. Takže mám určitě co dělat. Hodně mě to obohatilo, jak osobně, tak i pracovně, takže jsem to posílala dál a budu to posílat dál a to je všechno. Děkuji.

… Dva roky, utekly rychle. Je to dost dlouhá doba a dost se v mém životě změnilo. Byl jsem tady s vámi hrozně rád. Jsem vám všem moc vděčný, nevím, co bych říkal. Vše mi přijde jako fráze. Mám vás rád. Byl jsem tu s vámi rád a bude se mi stýskat. Děkuji.

…jsem dojatá a děkuji moc všem. Byla to pro mě opravdu velká síla po celé ty dva roky. A mám pocit, jako bych s vámi zažila spoustu životů, o které jsem opravdu nyní obohacená. Děkuji. A děkuji Zdeňkovi za velkou práci.

 … než jsem nastoupila do výcviku, tak jsem žila zavřená v knihách, konceptech a meditaci, ale výcvik mi přinesl schopnost jít k lidem beze strachu, přijmout sebe a být …sledovat a… ať si všichni trhnou nohou… Už nemám proč utíkat….budu pečovat o sebe, fyzioterapie, flétna, a zpěv a… tak.

…všem děkuji, že jste se stali součástí mého života a tam zůstanete. Má to pro mou budoucnost velký význam. Já už se té budoucnosti tak nebojím, protože tady jsem viděla tolik příběhů….Za ty vaše příběhy a za to, že jste je byli schopni říct, že jsem je mohla slyšet, za to jsem vám moc vděčná, to mi pomohlo zjistit, jak jsem na tom já a že jsem na tom stejně jako celá řada z vás. A že to pro mě není taková tragédie, že tolik trápení, jako mám já, má spousta lidí. Tak to bylo pro mě v mnoha ohledech osvobozující. Takže vám děkuji za radost, které tady bylo spousta, spousta srandy a za inspiraci a vlastně i za bolest, která byla taky inspirací, v mnoha ohledech a …těším se na budoucnost, je mi vlastně dobře - i když je trochu smutno - všechno to mělo smysl. Pro mě velký. Děkuji Zdeňku…a nechci brečet, tak to posílám dál.

...loučení nemám ráda, obecně a nechci se loučit, setkání s člověkem, který někomu něco předá, nám vždycky zůstane v mysli …na začátku jste byli pro mě každý cizí tvor ale teď …Přeji vám všechno nejlepší, aby se vám dařilo, aby jste byli spokojení a šťastní…

…Moc jste mi přirostli k srdci a budete mi scházet. Děkuji

…jsem emotivní typ, ale říkám si, že snad to zvládnu i bez slz. Byly to dva opravdu obohacující roky. Nejenže jsem se naučila odhazovat některé své masky a víc si stát za tím, co chci. Naučila jsem se vyrovnávat se se svými výčitkami, neplnit hned všechna očekávání, ale stát si za svým, jít vlastní cestou, takže děkuji za to spolusdílení radosti i bolesti, která mě k tomu vlastně přivedla. Za krásné hudební zážitky s vámi a za jiné zážitky. A přeji vám taky jen dobré na všech cestách. Věřím, že se nějak potkáme nebo, že zůstaneme ve spojení. Tak děkuji a nebrečím … zvládla jsem to J

…loučit se nebudu a budu doufat, že se uvidíme. A děkuji mnohokrát za inspiraci a za to, co jste mi dali a za to, co jsem mohl dát já vám.

… jste krásný lidi, tak jsem to mohla pocítit a jsem ráda, že jsem slyšela některé věci během těch dvou let a mohla jsem na ně reagovat… přicházelo to krůček po krůčku, něco se na to nabalovalo a já jsem to jenom vnímala a nějak jsem to vyslyšela …Když jsem sem přišla, tak jsem takováhle nebyla, prožívala jsem hlubokou stagnaci a samotu, mám to napsané v prvním sešitě, když si to přečtu tak tedy L, to je něco. A jsem moc ráda, že… že jste. Vzpomněla jsem si na Alešovu vlajku, kterou vytvořil, vzpomněla jsem si na naši společnou písničku, kterou máme … ta naše společná plavba byla pro mě neuvěřitelná… Jsem hrozně ráda, že jste na tý lodi byli, že jsme tam byli společně. Krása. Děkuji moc.

…Tak já se s váma loučím, mám vás moc ráda, budu na vás vzpomínat, na tu cestu tím dvouletým vlakem, kde jsme si každý na chvíli vystoupili a pak jsme se vrátili se svýma zkušenostma. Tak ahoj.

… fascinuje mě práce se skupinou a dynamika skupiny a jak se nám tady podařilo vytvořit bezpečný prostředí, že jsme tady byli všichni ochotní sdílet svoje bolestivý témata a to mě utvrzuje, že i v té bolesti je naděje. Že skrz tu bolest projdeme a můžeme třeba šťastně žít. Jo, nedávno jsem viděl film Rocky, kde říká Sylvester Stallone: Nic nekončí, dokud to doopravdy neskončí. Děkuji vám všem.

 

 

…děkuji za životní lekci, kterou jsem od vás dostala za ty dva roky. A moc vám přeji všem na těch vašich cestách, dálnicích a tunelech, ať budete kdekoliv, ten život není jednoduchý a při konstelacích je to fakt vidět. Může vás potkat cokoliv. A já vám přeji, abyste si z toho dokázali vzít to nejlepší sami pro sebe a zužitkovali to. Šťastnou cestu.

… všem vám moc, moc, moc děkuji, Byly to pro mě dva obohacující roky života s vámi. Otevřelo mi to spoustu cest, zodpovědělo mi to spoustu otázek a já jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost to tady s vámi sdílet, i když jsem to třeba neříkala nahlas, ale jsem, za to opravdu moc ráda a přeji vám všem radost, spokojenost ve vašich životech.

…Pokud jsem ve své rychlosti někomu nějakým způsobem něco provedl, tak se omlouvám. A nebo si to ještě přijďte se mnou vyřídit…. Mám vás opravu moc rád.

… Já jsem hrozně ráda, že jsem mohla být jako jedna z vás, že jsem si našla něco, co mě inspirovalo a motivovalo a budu z toho čerpat ještě dlouho. Děkuji.

…myslím, že když přijdou nějaké těžké chvíle, tak… v tom vědomí jsme spojení všichni, a tam si vás najdu. Tam se můžu na sílu našeho kruhu napojit, čerpat z ní energii a odhodlání na věci, který přijdou, který se stanou….už se těším.

… když vidíte na videu Marka Komissarova malého kluka, který běhá se zavázanýma očima, nevidí nic a hraje fotbal, tak si říkáte, že všechny ty pravdy, které nám říkali, jsou třeba zajímavý, ale že je třeba je brát trochu s rezervou, protože za nimi může být úplně jiná pravda

…Byla to radost s vámi pracovat…I já děkuju…Když se někomu narodí dítě, tak mu většinou pošlu esemesku s přáním: Ať jsou mu jeho dávní předkové příznivě nakloněni. A tím bych to uzavřel….Ať jsou vám vaši dávní předkové na všech cestách…. příznivě nakloněni. :) 

 

TOPlist