I n d i v i d u á l n í terapie

 

Mám už hodně zkušeností a poměrně hodně klientů. Chcete-li přijít anebo dát na mne někomu kontakt, uvažte, jestli vy, nebo dotyčný, chcete opravdu změnu anebo si přejete o svých problémech jen teoreticky mluvit. V tom případě se, prosím, obraťte na někoho jiného. :) Děkuji za pochopení. :)  

Než přijdete, můžete si poslechnout tuto moji relaxaci pro zklidnění mysli a duše (23 min). Můžeme pak mluvit mj. o dojmech ze setkání s vaším Vnitřním dítětem...:) Příjemný poslech..   

    https://www.youtube.com/watch?v=oAVHWCazCK8&t=533s

                                        

 

Individuální sezení, osobní rozvoj, psychoterapie, 

 

vedle klasického rozhovoru užívám (po dohodě) 

*        Individuální konstelace - zástupné předměty (krystaly) nám suplují významné postavy a témata a máte před sebou svůj systém (rodinu třídu, školu, firmu, tělo, tým) a skryté předivo hlubších vztahů jako na dlani. 

*        Voice Dialogue - vnitřní postavy si uvědomují svou identitu a dopad svého jednání. Začínají se navzájem vnímat a komunikovat. Silná a účinná metoda, kterou vytvořili manželé Hal a Sidra Stoneovi (USA) a na ně potom navázali Artho a Weeta Wittemann ("Inteligence duše", Pragma Praha 2000).

         Receptivní a aktivní muzikoterapii - když se to hodí a s tím kdo chce si můžeme zazpívat při kytaře, může vyjádřit svoje pocity hrou na orffovy nástroje, nebo relaxovat s hudbou.

 

** ***********************************

Specializace 

 

Moji klienti jsou lidé nejrůznějších profesí, pozic a věkových kategorií, z Prahy, z různých míst ČR, ze Slovenska, někdy taky z jiných zemí. Pracuji často s lidmi z oblasti umění, pomáhajících a různých dalších profesí.

Mnozí měli anebo stále mají rodiče, kteří se cítí být odborníky na jejich štěstí a nerespektují jejich volbu partnera, školy, profese, kuchyňské linky, šatů, atd. Vytvářejí tak ve svých dospělých dětech vnitřní konflikt a pocity viny. Obavy, že když si jako dospělé bytosti půjdou za svými představami budou se svým rodičům vzdalovat.     

Řešíme také kolize vztahů v partnerství a v rodině, rozvody a problémy s dětmi, náhradní péči, deprese, syndrom vyhoření, závislosti, stres, úzkosti a nespavost, potíže s nejasnou příčinou, atd.

Diskrétnost je podobně jako absence jakéhokoli kritického hodnocení je samozřejmostí. Klienta vždy respektuji a společně pro něj (pro ni) hledáme širší přístup ke zdrojům a řešení. 

 

Některé moje poznatky 

* Vztahy ženy s otcem a s jejím partnerem jsou jako spojité nádoby.Jakmile se zlepší jedna strana, změní se i druhá. Podobně vztah muže s matkou a s partnerkou

* Čím větší zranění, tím větší ego (ochranná maska) a tím větší drama, divadlo. 

* Dítě, i dospělé, které na sebe bere odpovědnost za štěstí své matky, otce, nebo dokonce za štěstí obou rodičů je na únavné a velmi špatné cestě.

* Vzdor není svoboda.

Stav "nevím" není projevem neschopnosti, ale je naopak branou k zázrakům. 

 

Mé kompetence :

FF - jednooborová psychologie, tři sebezkušenostní výcviky, tréning v krizové intervenci, devítiměsíční kurz Voice dialogu a mnoho kratších kurzů.

 

Praxe

Lůžková psychiatrie pro děti, Nemocnice Na Františku, Psychiatrická léčebna Bohnice (2 roky), Linka bezpečí pro děti (1 rok) a linka důvěry pro dospělé krizového centra RIAPS (8 let). Individuálně pracuji s klienty od r. 1994.

 

Jazyky :

mluvím česky a rusky (s překladatelem lze i v jiných jazycích) 

 

Ceny :  

* 1 hodina / 600,- Kč /nebo 25 e

* 1,5 hod. /1.000,- Kč / nebo 40 e 

* dvojice (poradenství, párová terapie) 1,5 hod. / 1.200,- Kč / nebo 45 e   

* firemní konstelace a poradenství - od 1500,- Kč /nebo 60 e /

ev. dle dohody 

 

Adresa : 

Vinohradská tř. 116 / 4. p., Praha 3, 130 00

 

Spojení : od zast. metra -A- (Flora), nebo busu 136, 175 - pěšky 300 m

ve směru do centra, nebo tram č. 11, 13 do zast. Radhoštská. 

*

Závěrem...

 

Když něco děláme pro svůj rozvoj,

dokážeme si více brát ze svých zdrojů najdeme sílu a porozumění sobě i druhým. Cítíme se líp my, i naši blízcí a lidé okolo nás.

Vrací se nám chuť do života, a oddechnou si naše děti, které se začnou (konečně) věnovat naplno svému vlastnímu příběhu, životu.

 

Nevlastní děti a náhradní rodina

Občas pracuji s dětmi klientů, s pěstouny, s adoptivními rodiči. Systemické principy uplatněné v praxi jim mnohdy doslova a do písmene změnily život. 

 

Zpětné vazby  

Klienti u mne vnímají změny k lepšímu někdy po jednom nebo po několika setkáních. Někteří přijdou párkrát, jiní chodí rok, dva a více let let. Ne pravidelně, ale vždy když to zrovna potřebují. 

*

Pokud si nechcete jenom stěžovat na osud a chcete se sebou doopravdy něco udělat, zavolejte mi, nebo napište :

 

        mobil :                     +420 603 750 017 

 

        SKYPE :                        muzikoterapie  

            Ceny jako při osobní konzultaci, viz. výše.

            V ČR zasílejte převodem na č.ú. 158 589 062 / 0300 

            Ze zahraničí : BIC (SWIFT) KÓD CEKOZPP

            IBAN : cz33 0300 0000 0001 5858 9062 

 

        E - maily :                zsimanovsky@volny.cz  

                                       zdenek@simanovsky.cz

 

 

                                   


Formulář

Jméno  *
Profese, zařazení  *
Mám problém  *
 
 
 
Zavolejte mi na tel.č.
Doba kdy zavolat
Zakázka (nepovinné)
Opište číslo
TOPlist